O sklepie

Bobo Style – sklep internetowy specjalizujący się w produktach dla niemowląt.

Pomysł na firmę zrodził się samoistnie. Można powiedzieć, że podsunęło mi go życie. Wśród otaczających mnie rzeczy przeciętnej jakości, postanowiłam stworzyć coś, co będzie trwałe i praktyczne, nie zapominając o estetyce.
Priorytetem firmy jest wsparcie świeżo upieczonych rodziców w codziennych obowiązkach oraz zapewnienie najlepszej wyprawki dla malucha. Podłożem wszelkich projektów jest bezpieczeństwo i jakość wykonania.

Dowodem na to jest, certyfikat Oeko-Tex Standard 100, który zapewnia brak szkodliwych substancji oraz związków chemicznych w ubraniach Bobo Style.
Materiały, z których stworzone są produkty Bobo Style są a
ntyalergiczne i nie podrażniają delikatnej skóry dziecka. Przede wszystkim są to materiały najlepszej jakości.

Każdy produkt jest przede wszystkich polskim produktem hand-made, szytym w małej szwalni, stąd indywidualne podejście do każdego projektu.

Z doświadczenia wiem, jak ważna jest praktyczność w temacie ubrań. Dlatego chcę, aby moi klienci i ich pociechy miały to zapewnione.

Stosuję metody, które gwarantują wygodę i bezpieczeństwo dziecka, a zarazem praktyczność i komfort rodzica. Do takich metod należą: body kopertowe, pas bezuciskowy w baggy oraz ściągacze, dzięki którym spodnie rosną razem z dzieckiem.

Stawiajcie ze mną pierwsze kroki 🙂